Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
V.2
2018-01-07 22:23

Måndag

19.00-20.00  Vasaskolans Idrottshall   OFF ICE Utv.gruppen, Konst.skolan, 4,5 - Lisa

20.00-21.00  Vasaskolans Idrottshall   OFF ICE 1,2,3 - Lisa



Tisdag

16.30-16.45       Brynäsvallen  Uppvärmning Utv.gruppen, Konst.skolan - Hennette & Lisa

16.50-17.50       Brynäsvallen  Is Utv.gruppen, Konst.skolan - Hennette & Lisa

17.45-18.00       Brynäsvallen  Stretch Utv.gruppen, Konst.skolan - Lisa

17.30-18.50       Brynäsvallen  Uppvärmning och is 4 - Hennette

18.55-19.15       Brynäsvallen  Spring och stretch  4

18.40-20.00       Brynäsvallen  Uppvärmning och is 3 - Hennette

20.05-20.20       Brynäsvallen  Spring och stretch  3
19.50-21.10       Brynäsvallen  Uppvärmning och is 1,2 - Hennette

21.15-21.30       Brynäsvallen  Stretch  1,2 - Hennette

     

Onsdag


SISU - aktivitetskväll




              

Torsdag 

15.30-16.55       Brynäsvallen  Uppvärmning 5 - Hennette & Maja

16.00-16.50       Brynäsvallen  Is 5 - Hennette & Maja
16.55-17.15       Brynäsvallen  Spring och stretch  5 - Maja
16.30-17.45       Brynäsvallen  Uppvärmning
16.50-17.40       Brynäsvallen  PROGRAMTRÄNING A & B-åkare - Hennette

17.50-18.50       Brynäsvallen  Is 1,3 - Hennette

18.55-19.15       Brynäsvallen  Spring och stretch 1,3 - Hennette


Fredag

08.00-09.00       B-hallen         Prolympia - Hennette
15.30-16.55       Brynäsvallen    Uppvärmning 4,5 - Hennette & Maja
16.00-16.50       Brynäsvallen    Is 4,5  - Hennette & Maja
16.50-17.40       Brynäsvallen    PROGRAMTRÄNING C-åkare - Hennette & Maja

17.30-17.45       Brynäsvallen    Uppvärmning 1,3 - Hennette 

17.50-18.50       Brynäsvallen    Is 1,3 - Hennette

18.55-19.15       Brynäsvallen    Spring och stretch  1,3 - Hennette


Lördag

09.00-17.00    
Sandviken
  TÄVLING - Maja


Söndag

15.10-15.25   B-hallen   Uppvärmning Vuxengruppen

15.30-16.30   B-hallen   Is Vuxengruppen - Nadja

16.35-16.50   B-hallen   Stretch  Vuxengruppen - Nadja

16.10-16.25   B-hallen   Uppvärmning Utv.gruppen, Konst.skolan - Klara

16.30-17.30   B-hallen   Is Utv.gruppen, Konst.skolan - Klara

17.35-17.50   B-hallen   Stretch Utv.gruppen, Konst.skolan - Klara

17.20-17.30   B-hallen   Uppvärmning och is 4 - Klara

18.35-19.00   B-hallen   Spring och stretch  4 - Klara

18.10-19.30   B-hallen   Uppvärmning och is 1,2,3 - Nadja

19.35-20.00   B-hallen   Spring och stretch  1,2,3

09.00-17.00   Linköping  TÄVLING - Hennette

17.00-18.00   B-hallen    MÖTE skridskoskolan - Nadja


Nyhetsarkiv
V.392018-09-23 20:17
V.382018-09-17 12:54
V.372018-09-10 12:18
V.362018-09-02 21:51
V.352018-08-27 14:57
V.342018-08-19 20:30
V.332018-08-10 10:39
V.212018-05-21 08:10
V.202018-05-14 06:05
V.192018-05-08 08:42
V.182018-04-30 07:59
V.172018-04-23 07:32
V.162018-04-16 08:02
V.152018-04-09 22:43
V.14 - Påsklov2018-04-01 18:26
V.132018-03-25 19:23
V.122018-03-19 09:11
V.112018-03-12 10:57
V.102018-03-05 07:30
V.9 - Sportlov2018-02-26 07:14
V.82018-02-18 19:43
V.72018-02-11 19:43
V.62018-02-05 08:50
V.52018-01-28 16:20
V.42018-01-21 21:50
V.32018-01-14 20:52
V.22018-01-07 22:23
V.12017-12-31 21:01
V.522017-12-24 22:30
V.512017-12-18 07:58
V.502017-12-11 12:40
V.492017-12-04 11:26
V.482017-11-26 21:00
V.472017-11-20 08:26
V.462017-11-13 18:12
V.452017-11-06 11:28
V.44 - Höstlov2017-10-30 09:33
V.432017-10-23 18:17
V.422017-10-16 10:31
V.412017-10-09 16:34
V.402017-10-01 20:00
V.392017-09-24 21:01
V.382017-09-17 18:49
V.372017-09-11 07:16
V.362017-09-03 20:00
V.352017-08-27 20:00
V.342017-08-05 15:12
V.252017-06-20 15:26
V.242017-06-12 07:30
V.232017-05-29 16:14
V.212017-05-21 23:05
V.202017-05-14 19:01
V.192017-05-07 20:33
V.182017-04-30 20:16
V.172017-04-23 18:10
V.162017-04-09 20:59
V.142017-04-02 20:00
V.132017-03-27 08:46
V.122017-01-23 08:00
 
Sponsorer